KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

V naší nabídce najdete jen omezený sortiment kancelářského nábytku, který jsme pro velký zájem i s ohledem na konkurenční firmy zařadili asi před rokem do nabídky. Jedná se o výrobky české firmy, která se zabývá přímo výrobou nábytku a jejich sortiment je ve srovnání s jinými skutečně kvalitní. Můžeme jej proto doporučit (zde naleznete dodávaný kancelářský nábytek). Tento kancelářský nábytek, který není na trhu novinkou, můžete pod různými názvy najít pro svoji oblibu u řady prodejců. Mimo tuto nabídku, jsme schopni ve spolupráci s našimi dodavateli navrhnout přesné řešení na míru a to jak v podobě návrhu na umístění nábytku v ploše, ale i ve formě zakázkové výroby na míru. Protože ale nejsme specializovaná firma na prodej tohoto sortimentu, myslíme si navíc, že by se všichni měli zabývat jen tím, co skutečně umí, vycházíme na našem eshopu především z té části nabídky, která umožňuje smysluplný prodej jednotlivých částí, které lze různě modulárně kombinovat.

Jednotlivé řady nábytku jsou rozděleny do řady s označením 10x, 20x a 30x, u nichž máte na výběr jak z klasických kancelářských stolů, tak i přísedů – částí, o které lze tyto stoly rozšířit.

kampi_kancelarsky_nabytek.jpg

Nábytek s označením 40x pak tvoří samostatně stojící stoly různých tvarů s jednou nebo dvěma spojenými kovovými podnožemi. Na výběr máte provedení z několika druhů dýh dřeva: Buku, Třešně, Divoké hrušky a příplatkového Ořechu.

Kromě uvedeného jsme schopni zakázkově zajistit i speciální výrobu podnoží dle Vašeho zadání. Současně spolupracujeme se společností Lino s.r.o., která se zabývá výrobou a dovozem velmi kvalitního, designového nábytku a židlí ze zahraničí. Kompletní nabídku naleznete přímo na stránkách www.lino.cz, kterou – s ohledem na její rozsáhlost není v našich silách zapracovat smysluplně přímo do prostředí našeho elektronického obchodu. Uděláme i na toto zboží cenovou nabídku, a pokud bude zajímavá, dovezeme zboží, kam si budete přát. Unikátní je nabídka zdravotních polohovatelných stolů (naleznete zde), které jsou vhodné pro všechny osoby se sedavým zaměstnáním. Opět se jedná o českou výrobu, která získala řadu ocenění. Pro vyšší cenu však prodejnost prozatím není taková, jak bychom si představovali i přestože o doplňkové ergonomické produkty (naleznete zde) je obecně zájem podstatně vyšší, na masové rozšíření těchto stolů, zřejmě ještě nenastal ten pravý čas.

Galerie

Nábytek z řady 10x. Nábytek z řady 20x. Nábytek z řady 30x. Nabídka sortimentu z dovozu od partnerské společnosti LINO.CZ