Představujeme: David Rio Chai

Není to tak dlouho, co jsme do nabídky zařadili nové produkty řady David Rio Chai. Původem se jedná o tradiční indický nápoj, který je směsí čaje, mléka a koření. Naši odběratelé tak mají možnost také ochutnat tento exotický nápoj, který se stal rychle trendem pro konzumenty všech věkových kategorií na celém světě, aniž by museli cestovat do daleké Indie, protože právě z ulic Dillí a Bombaje se nyní tyto nápoje přestěhovali do nejlepších kaváren světových metropolí i do našeho sortimentu.

Značka David Rio jako první zachytila trend obliby nápoje a již v roce 1996 vyvinula produkt, který zachovává veškeré vlastnosti čerstvě uvařeného Chai Latte a zároveň v podobě instantní směsi nabízí uživatelsky komfortní přípravu! Při použití kvalitních přírodních surovin je výsledná chuť nápoje vyvážená a bez jakýchkoli nežádoucích pachutí. Značka David Rio sídlí v San Franciscu a své produkty distribuuje ve 26 zemích světa.

Jak bylo uvedeno, jedná se o vyváženou směs silného čaje, plnotučného mléka, sladidla (medu) a exotického koření v BIO kvalitě – nejčastěji kardamonu, skořice, zázvoru, pepře a hřebíčku.

 

kampi_david_rio_chai.jpg

Nápoj jednoduše připravíte tak, že do 200 ml teplého nebo studeného mléka (případně vody) nasypete cca 20 gramů (2-3 kávové lžičky) sušené směsi David Rio. Následně intenzivně promícháte lžičkou, našleháte pomocí trysky kávovaru, mini šlehače nebo použijete napěňovač mléka. Z jednoho balení 398 gr si připravíte cca 19 porcí.

Aktuálně nabízíme 3 základní příchutě:

 

David Rio Chai Latté Elephant Vanilla 398 g

je směsí silného černého čaje, mléka, směsí exotického koření (s větším podílem vanilky) a sladidla. Třtinový cukr, smetana do kávy (s kaseinem sójou), granulovaný med, koncentrát černého čaje, vanilka, směs přírodních koření a přírodních aromat. Bez lepku. Bez laktózy. Obsahuje sójový lecithin. Objednat můžete zde.

David Rio Chai Latté Tiger Spice 398 g

je směsí silného černého čaje, mléka, vyššího podílu směsí exotického koření a sladidla. Třtinový cukr, kokosový olej, sušený kukuřiční sirup, medový granulát, práškový černý čaj (4%), mléčná bílkovina, přírodní aromata, mletá skořice, směs koření, emulgátor (sójový lecithin). Bez lepku. Bez laktózy. Objednat můžete zde.

David Rio Chai Latté Tortoise Green Tea 398 g

je směsí zeleného méně sladkého čaje, mléka, směsí exotického koření a sladidla. Třtinový cukr, kokosový olej, sušený kukuřičný sirup, medový granulát, práškový zelený čaj (5%), mléčná bílkovina, přírodní arómata, mletá skořice, směs koření, emulgátor (mono- a diglyceridy jedlých mastných kyselin), stabilizátor (dihydrogenfosforečnan draselný), emulgátor (sojový lecithin). Bez lepku. Bez laktózy. Objednat můžete zde.

Po ochutnání některého z těchto nápojů Vám již obligátní pití čaje nebo kávy přijde trošku fádní. Nevěříte? Vyzkoušejte sami! Pokud máte zájem se s tímto novým produktem seznámit – neváhejte. Zdarma Vám zašleme vzorek.

Galerie

Unikátní čaj s unikátní příchutí exotického koření v BIO kvalitě. David Rio Chai Latté. Unikátní čaje s unikátní příchutí exotického koření v BIO kvalitě. Vyžádejte si vzorky zdarma. Příprava nápoje pomocí zpěňovače mléka.