KOPI LUWAC

Káva Kopi Luwak (Cibetková káva), kterou proslavil film s Jackem Nicholsonem „Než si pro nás přijde“ pochází z Indonésie. Vyrábí se z trusu cibetkovité šelmy, která požírá plody kávovníku, z nichž stráví pouze dužinu a zrna poté vyloučí. Díky trávícímu ústrojí zvířete, se vlivem působení enzymů, stávají kávová zrna jemnějšími a získávají tak i méně hořkou chuť. Káva Kopi Luwak patří k nejdražším druhům kávy, protože se ročně vyprodukuje jen omezené množství (někde se udává pouhých 500 kg). Mezi největší producenty této kávy pak patří indonéská společnost Kapal Api, která je čtvrtým největším výrobcem kávy vůbec a v Indonésii patří k absolutní špičce.

Originální cibetková káva, od indonéských mistrů ve výrobě této speciality, kterou máte možnost nově vyzkoušet i vy (navíc v luxusním balení), je směsí kávových zrn odrůdy Arabica a Robusta. Díky dlouhodobým zkušenostem a prověřeným recepturám má naprosto unikátní chuť.

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o. je jediným velkoobchodem v ČR, který ji aktuálně nabízí. Nyní za zaváděcí cenu. Produkt najdete zde.

image_placeholder.png

Galerie

Káva Kopi Luwak od předního světového výrobce KAPALAPI. Káva Kopi Luwak v luxusním kovovém obalu. Vysvětlení způsobu přípravy kávy Kopi Luwak. Ukázka z filmu Než si pro nás přijde s popisem výjimečnosti kávy Kopi Luwak.