|  

Kdo je KAMPI OFFICE? Výrobce a velkoobchod kancelářských potřeb.

Zákaznická linka 841 111 138
Kdo jsme

Kdo jsme

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o. je předním - ryze českým výrobcem a velkoobchodem kancelářských potřeb s celorepublikovou působností s tradicí od roku 1997. Za dobu své více než 21ti leté existence dokázala, že i menší rodinná firma, kterou vedou dva bratři, dokáže směle konkurovat těm největším firmám v oboru.

Máme vlastní filosofii a jsme odlišní. Tam, kde se jiní často spoléhají na nekalé obchodní praktiky a obcházení zákona, my zůstáváme věrni cti a původním morálním hodnotám. U nás je stále nad vlastním profitem nadřazen pospěch zákazníka. Našim cílem je, aby byl hýčkán, spolupráce pro něj byla potěšením (více než jen nutností) a přitom svému zaměstnavateli dlouhodobě šetřil peníze. S námi se nemusí podílet na obcházení zákona ani nakupovat nekvalitní zboží, ani měnit své dodavatele pokaždé, když se objeví někdo, kdo mu krátkodobě nabídne nestandardně nízké ceny jen, aby je po čase zase navýšil.

Neprodáváme to, co chtějí naši dodavatelé, ale to co potřebují odběratelé. Smlouvu místo razítka nám postačí uzavřít ústně a ztvrdit rukou dáním. Díky odklonu od tištěných katalogů a preferenci elektronického obchodu jsme schopni průběžně reagovat na požadavky trhu, měnit a rozšiřovat nabídku kdykoliv si to okolnosti vyžadují nebo nás někdo požádá.

Základním prodejním kanálem je elektronický katalog, který neustále vyvíjíme a zdokonalujeme. Od základních funkcí, které každému umožní vytvářet rychle a snadno objednávky, disponuje naše řešení také řadou vysoce sofistikovaných funkcí, které je ale nutné předem aktivovat. Obsahuje manažerské funkce, skladovou evidenci, schvalovací systém, elektronickou fakturaci, kreditní systém, punchout katalog a mnoho dalších. Řekněte co potřebujete a my to za Vás uděláme.

NÁŠ TÝM - ZAMĚSTNANCI

Zaměstnáváme více než 130 zaměstnanců, z toho 60% zaměstnanců firmy tvoří zaměstnanci se zdravotním postižením, kteří u nás mají smysluplné zaměstnání. Od založení patříme mezi největší skutečné zaměstnavatele osob se zdravotním postižením v oblasti výroby a velkoobchodu kancelářských potřeb.

KOHO PODPORUJEME


KAMPI OFFICE podporuje NFOZP, Práci postižených, NFPK, Rekonstrukci státu, Transparency International, Lékaře bez hranic a Klokánek