Potraviny, občerstvení

I přestože jsme specialistou na oblast kancelářských potřeb, je součástí naší nabídky i sortiment potravin a občerstvení, které je možné u nás také objednávat. Naší snahou přitom není suplovat jiné velkoobchodní prodejce potravin, jako spíše nabídka uceleného sortimentu do Vaší kanceláře.

Nemáme ambici konkurovat cenám řetězců, protože do finálních cen zahrnujeme logicky i veškeré náklady spojené s distribucí potravin až na Váš stůl. Nemusíte nikam jezdit ani trávit čas jejich nakupováním. Ušetříte na mzdových nákladech i na pohonných hmotách. Nemusíte také následně tahat těžké zboží do poschodí. Pokud máte více než 25 zaměstnanců, můžete si nákupy veškerého sortimentu uplatit i do tzv. náhradní plnění, které Vám finální náklady zredukuje o více než 35,7%. A to se vyplatí!

V naší nabídce naleznete různé nealkoholické nápoje – ochucené i neochucené, sirupy, džusy, čaje – granulované, sypané, bylinkové (zdravotní), kávy – rozpustné, mleté i zrnkové, mléka, smetany, cukry, medy, citrónky, cukrovinky, čokolády, sušenky, müsli, bonbóny, žvýkačky, tyčinky, krekry, arašídy, tortilly, chipsy, vína, sekty.
 

potraviny_kampi.jpg

Současně u nás naleznete i kuchyňské potřeby – kelímky, dózy, párátka, míchátka, příbory, konvice, sklenky, hrníčky, šálky, slánky a pepřenky, slámky, dortové a zákuskové krabice, obaly na vína … Kompletní nabídku naleznete zde.

Není navíc problém, abychom nabídku rozšířili o nové produkty. Potřebujeme jen znát Vaši reálnou – pravidelnou spotřebu. Kromě běžného sortimentu u nás naleznete i produkty méně obvyklé, mezi které patří například čaje David Rio Chai nebo unikátní káva Kopi Luwak.