Italská káva PAVIN

Nově Vám, našim zákazníkům přinášíme výbornou italskou kávu PAVIN CAFFE. Společnost PAVIN CAFFE vznikla již v roce 1950 v městečku Tombolo v provincii Padova. Je to rodinná firma, kterou dnes vede již třetí generace jedné rodiny. Na našem trhu se s touto kávou můžete setkat od roku 2009.

Dodávané kávy PAVIN CAFFE jsou vždy čerstvě pražené mají tedy plnou chuť, krásnou vůni a vysokou cremu. Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Káva se připravuje pouze z vybraných odrůd kávy od prověřených dodavatelů a každou fázi procesu s pomocí moderních technologií sleduje zkušený pražič. Mezi kávami PAVIN převažuje arabika ze střední a jižní Ameriky, robustu používá převážně z plantáží v Indii.

Směsi v nabídce KAMPI OFFICE jsou vhodné pro automatické kávovary. A ti, co chtějí ochutnat i něco zvláštního, nabízíme 100% BIO ARABICU z certifikovaného ekologického zemědělství.

italska_kava_pavin_caffe.jpg

Dodnes byla káva značky PAVIN nabízena pouze v hotelích, restauracích, kavárnách apod, ale teď si můžete vychutnat tuto skvělou kávu i u Vás v kanceláři a zpříjemnit si pracovní den. Co se týká ceny, patří přitom k obvyklému průměru. Vyzkoušejte si chuť, která Vás dostane. Nabídku káv značky PAVIN naleznete zde.

Na výběr máte z následujících možností:

Káva Pavin Biologico (100% BIO Arabica), zrnková 1kg

Vybraná a certifikovaná káva s obzvláště jednolitým tvarem a barvou, pocházející z certifikovaného ekologického zemědělství, která espresu dodá velmi jemné a rafinované tóny, doplněné svěží typickou kyselostí nejlepších odrůd Arabicy. 100% Bio.

Káva Pavin Crema Bar (100% Robusta), zrnková 1kg

Velmi silná káva s čokoládovými tóny a velkou porcí kofeinu. 100% robusta.

Káva Pavin Espresso Bar (Arabica, Robusta), zrnková 1kg

Nejoblíbenější směs u našich zákazníků pro svoji rovnováhu mezi typickou chutí vybraných druhů Arabiky, s výraznými tóny přidané Robusty. Výsledkem je chuťově výjimečná káva, kterou lze jakkoliv připravit. Pečlivě vybraná směs kávy s jednolitým tvarem a barvou; espresu dodá kromě jiného harmonický a pevný charakter, jakož i plné tělo spolu s velmi sametovou pěnou, dokonalá rovnováha jemnosti a živosti.

Káva Pavin Extra Bar (Robusta, Arabica), zrnková 1kg

Vybrané druhy Robusty s příměsí Arabicy vytváří silnou kávu s příjemnou chutí. Směs je stále bohatá na kofein a s výraznou hořkostí, ale na konci témeř s čokoládovou příchutí. Výborně vynikne v domácích kávovarech.

Káva Pavin Full Cream (Robusta, Arabica), zrnková 1kg

Směs vytvořená speciálně pro milovníky silné kávy. Hořká chuť s bohatou oříškovou cremou typickou pro odrůdu Robusta. Díky vysokému obsahu kofeinu je tato směs ideální do kávových automatů doma, v kanceláři nebo v provozu s převahou velkých káv.

Galerie

Italská, čerstvě pražená káva značky PAVIN CAFFE Italská, čerstvě pražená káva značky PAVIN CAFFE Italská, čerstvě pražená káva značky PAVIN CAFFE Italská, čerstvě pražená káva značky PAVIN CAFFE