Gastro Program

Nabídka společnosti KAMPI OFFICE se významným způsobem rozrůstá i o nové, dosud spíše okrajové oblasti, do nichž až donedávna patřila i nabídka gastro vybavení. Dříve jsme toto portfólio chápali spíše jako nevýznamný doplněk, avšak s měnícími se zvyky našich odběratelů z řad firem a společností, na které se primárně soustředí náš zájem, roste opakovaně i zájem o tento druh nabídky. Postupem času, se mění i jejich pohled na své dodavatele, které již nechápou jen coby úzkoprofilové velkoobchody kancelářských potřeb, ale nově, jako univerzální partnery, kteří dokáží splnit všechna jejich přání a to napříč různými oblastmi.

V dobách, kdy zaměstnavatelé plní různá nadstandardní očekávání ze strany svých zaměstnanců a zajišťují jim různé formy občerstvení nebo pitného programu, vzrůstá i poptávka po jednorázovém nádobí, ale i po klasickém nádobí z keramiky nebo skla.

Gastro program

Dříve se v naší nabídce vyskytovaly takové produkty spíše sporadicky. Spíše abychom ověřili zájem ze strany firemních zákazníků. Ze značek, které jsme měly v nabídce, jmenujme značku Tescoma, která je známá svojí kvalitou. Z obchodního hlediska se však toto řešení neukázalo jako šťastné, protože potřeby koncového spotřebitele a velkoobchodního odběratele, jsou různá. Na základě našich zkušeností se proto nově orientujeme jiným směrem.

Kelímky na kávu

Značně jsme rozšířili sortiment plastových kelímků na studené i teplé nápoje z plastu a papíru. Nově jsou dostupné i kelímky v BIO provedení, vyráběné z cukrové třtiny. Tyto kelímky jsou totiž jako jediné plně biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Pro zákazníky, kteří preferují environmentální politiku, je důležité připomenout, že za všeobecný omyl lze považovat přesvědčení, že papírové kelímky jsou nějak šetrné k životnímu prostředí. V tomto případě je to pravý opak, neboť tento typ kelímků nelze úspěšně recyklovat.

Plastové kelímky s vyšší přidanou hodnotou - KRYSTAL

Představte si party, na které nechcete používat nádobí z obyčejného plastu, které by mohlo Vaše úsilí poněkud deklasovat. Pokud se navíc obáváte případných skleněných střepů nebo nemíníte kvůli jediné akci investovat do skleněného nádobí, výrobky s názvem Krystal představují ideální řešení. Za mírně vyšší cenu, se Vám dostane do rukou produkt vyráběný sice z plastu, který však odvede podobnou službu jako produkty ze skla. Nabídku naleznete zde.

Jednorázové nádobí

V době koronavirové se stále častěji setkáváme s tím, že se řada firem pro zachování vysokého standardu hygieny, vrací k využívání jednorázových příborů, prostírání a hlavně misek a talířů. Velmi oblíbené jsou také misky odnosné s víčkem, v nichž jsou zpravidla distribuovány pokrmy. Kromě obvyklých materiálů kterými jsou papír a plast, jsou oblíbené i misky, podnosy a tácky z hliníku nebo z BIO rozložitelné cukrové třtiny či bambusu. Většinu druhů nabízíme ve více kvalitách.

Hrnky, hrnečky, šálky, mlékovky

Velmi žádaný artikl do firem představují také šálky na kávu s podšálky nebo bez, vyráběné z kvalitního českého porcelánu. Dále pak mlékovky či jiné gastro vybavení na přípravu kávy nebo čaje.

Talíře, příbory, skleničky

Kromě sortimentu jednorázového nádobí a párty vybavení, naleznete u nás také různé druhy sklenic (na nápoje, na víno), džbány, kvalitní nože, příbory, talíře (plitké, mělké i hluboké), misky.

Příslušenství, doplňky

Mezi doplňky patří slánky, otvíráky, filtry, termosky, cukřenky, párátka, míchátka, špejle, různé druhy bodců na potraviny, slámek, široký sortiment hliníkových a potravinářských fólií (především vysoce kvalitní - vyšší gramáže), papírů na pečení, cukrářských košíčků, potravinových sáčků, svíček, různých druhů prostírání, barevných ubrousků, ubrusy.

Zkrátka vše pro to, aby se oslava nebo jakákoliv jiná společenská událost podařila.

Kompletní nabídku naleznete zde.