Zásilkovna.cz

Aniž jsme se museli hnout, jsme vám stále blíž!
Rozšířili jsme portfolio svých služeb o Zásilkovnu

Spěcháme. Spěcháme a honíme již ne hodiny, ale minuty, sekundy… Úspora je příkazem doby, prioritou se stalo neztrácet čas. Čas je z nejcennějších komodit, s nimiž celý život zacházíme. Pokud už někomu a něčemu věnujeme svou pozornost, ať stojí za to.

Byť se nám tento způsob bytí může zdát poněkud nešťastným, je tady a jeho popíráním těžko dojdeme stavu změny. Jistou, vlastně zásadní formou nám s prioritami zamíchala situace posledních dvou let, kdy jsme byli nuceni přehodnotit své dosavadní fungování. Včetně těch, kteří změny nevítají a udělají cokoli, aby vše zůstalo při starém. Ale staré se bortí a při tom bývá hluk, prach a nepořádek. Teprve až se suť odklidí, až se probereme vším nepotřebným a překážejícím, můžeme započít práce na nové stavbě. Jinak to prostě nejde. A kdo spolu s Fénixem ze svého popela již povstal, může konečně začít nově.

Jednou z cest, jak se dnes zviditelnit a být zákazníkům ještě blíže, je zapojit se do stále se rozrůstající, více než pětitisícové sítě výdejních a podacích míst ryze českého logistického úderníka, Zásilkovny.

Zásilkovna.cz - příjem i výdej zásilek v pobočce KAMPI OFFICE Hodonín
Zásilkovna.cz - příjem i výdej zásilek v pobočce KAMPI OFFICE Hodonín

Na přepravní scéně se bezpečně pohybuje již 13 let, přesto nedávno započatá společensko-ekonomická krize nastartovala nový trend ve způsobu nákupu a následného transportu zboží, což Zásilkovnu vystřelilo do předních pozic vyhledávaných tuzemských přepravců. Kvůli vynucenému zavření kamenných prodejen se lidé naučili si vše potřebné obstarat na internetu. Přitom vždy hledají přepravce, který je spolehlivý, lehce dostupný a nezatíží neúměrně jejich peněženku.

Vedle snadné dosažitelnosti i na malých městech, v porovnání s tamními mnohdy zrušenými či značně časově omezenými pobočkami České pošty, má Zásilkovna svou nezpochybnitelnou výhodu právě v nabídce bezkonkurenční ceny pro zásilky do 5 kg, kdy při menších zásilkách zákazník jednorázově ušetří minimálně třetinu nákladů a u objemnějších klidně i víc. Zároveň se díky efektivnímu elektronickému nahrazení většiny prováděných operací na jejích pobočkách nesetká se zbytečným papírováním a tvořením front, kde by tratil svůj drahocenný čas. A to ať už si jde vyzvednout, co objednal, nebo přináší vlastní balíček k odeslání.

Nemůžeme opomenout ani osobní kontakt, který při těchto úkonech hraje rovněž svou roli. Na poště si zkrátka nelze zvolit, který pracovník vás obslouží, zatímco v rámci bohaté sítě výdejních a podacích míst Zásilkovny máte možnost si vybrat, zda tentokrát navštívíte svou oblíbenou kavárnu, prodejnu s kancelářskými potřebami, květinářství či jiné, a spojíte tak příjemné s užitečným.

Tedy jak již bylo řečeno, Zásilkovnu můžete využít jako zákazník eshopu i jako osoba či firma odesílající produkt třetí straně. Jak to celé funguje? Navštivte webové stránky Zásilkovny a zvolte, jakou službu hodláte využít. Pro vlastní odesílání klikněte na odkaz https://www.zasilkovna.cz/odeslani, kde vám bude nabídnuto stažení jednoduché mobilní aplikace, v níž vyplníte kontaktní údaje o příjemci a uvedete adresu dodání či vyberete nejvhodnější výdejní místo (seznam je zde). Následně obdržíte heslo, s nímž se dostavíte na nejbližší pobočku Zásilkovny, kde po jeho sdělení vytisknou štítek s podacím číslem, označí jím váš balíček a převezmou jej k přepravě. V ten moment je příjemce informován emailem. Platbu za využití této služby provedete elegantně kartou přes mobilní aplikaci.

V případě, že si naopak přejete objednávané zboží vyzvednout na některé z poboček Zásilkovny, stačí si při dokončování objednávky zvolit z nabídky jejích výdejních míst. Zboží a dopravu uhradíte dle instrukcí eshopu elektronicky, nebo v případě dobírky tak můžete učinit při převzetí zásilky.

Nově je také naše firma pobočkou společnosti Zásilkovna, prostřednictvím které Vám ráda nabízí služby snadného příjmu nebo výdeje zboží, které jste si objednali v nějakém Eshopu nebo zasíláte třetí straně. Nemáme ani problém s nadrozměrnými zásilkami, protože disponujeme manipulační technikou. Využijete také možnost snadného parkování u prodejny.

Naším obrovským a jinde nevídaným bonusem je, že dokonce své zásilky nemusíte mít zabaleny. Vše potřebné u nás naleznete a na místě pohodlně zabalíte, nebo využijete ochotné pomoci našich pracovníků. A při tom můžete provést nákup všeho od papíru po úklidové pomůcky či u nás posedět u lahodné kávy. Jednodušší už to být nemůže. Platit lze libovolně hotově či kartou.

Těšíme se na vaši návštěvu!