|  

Nápověda k eshopu KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Nápověda

Nápověda

NAŠE DOPORUČENÍ:

Chcete-li náš systém využívat naplno, seznámte se nejdříve s jeho možnostmi. Tento systém je optimalizován na prohlížeče Google Chrome, Internet Explorer (verze 9 a vyšší) a Firefox Mozilla. Některé (zpravidla starší typy) prohlížečů mohou mít s některými funkcemi problémy. Zobrazení eshopu je optimalizováno pro Retina displaye zařízení Apple. Řada důležitých funkcí je ve výchozím nastavení (po přihlášení) skryta. Po konzultaci s našim obchodním reprezentantem, který doporučí nejvhodnější nastavení, je přizpůsobené vašim požadavkům aktivujeme. Pro větší přehlednost doporučujeme zvětšení zobrazení stránek pomocí scroll kolečka myši při současném držení klávesy CTRL dle libosti.

ÚVODNÍ BANNERY

Pokud umístíte kurzor myši nad některý z měnících se bannerů na úvodní stránce - homepage, zastaví se jejich prolínání.

VYHLEDÁVÁNÍ

Velký důraz při tvorbě našeho eshopu jsme kladli na snadné ovládání a orientaci v nabídce. Do pole hledání jsme proto implementovali řadu pokročilých funkcí, které vyhledání produktu usnadňují. Při hledání zadávejte jen kořen slova - například výraz: "Obál C5" - vyhledá všechny obálky C5, "Pořad modr" - všechny modré pořadače, "šano pák" - všechny pákové pořadače a to i když slovo "šanon" je slangové označení pořadače a žádný z našich produktů tak pojmenovaný není. Vyhledávání totiž reaguje na všechny známé výrazy pro daný produkt, se kterými jsme se v praxi setkali.

Políčko vyhledávání - příklad výrazu a vysvětlení.

TYPY PRODUKTŮ

Pro lepší vysvětlení uvádíme různé typy produktů a jejich dostupnost.

Vysvětlení dílčích druhů produktů pro objednávání na eshopu - akční, skladem, nedostupný

INFORMACE O DRUHU BALENÍ

Abyste nemuseli objednávat vždy celá balení, prodáváme i po menších jednotkách. Pokud chcete zakoupit celé balení, uvádíme v detailu každého produktu i počty ks v následujícíh vyšších balení.

V části Druh balení neuvádíme jen jednotku každého z produktů (ks, bal, rol ...), ale jak bylo uvedeno i počty jednotek (uváděné v závorce), které informují kolik těchto jednotek daného produktu je součástí vyššího balení.

Na obrázku je detail kopírovacího papíru ArtCopy. Nejmenší jednotkou je 1 balíček (z názvu víme, že obsahuje 500 listů). Vyšším balením je 1 krabice, která obsahuje 5 balíčků a dalším 1 paleta, která obsahuje 240 balíčků / 48 krabic. To platí analogicky pro všechny produkty.

Vysvětlení jednotek balení v detailu každého z produktů.